Relacja: White Tantric Yoga London 2018

White
Tantric Yoga London: 27 Stycznia 2018

W tym roku ponownie wzięliśmy udział w kursie Jogi Białej Tantry.

Przeczytaj nasz artukuł o tym czym jest Joga Białej Tantry ]

Link: Aktualne terminy Jogi Białej Tantry na świecie ]

W 2018 roku w Londynie, prowadzącym (facilitator) była Arjan Kaur Khalsa z Nowego Meksyku.

foto: Arjan Kaur Khalsa

Arjan Khalsa jest chiropraktykiem z Nowego Meksyku USA, gdzie mieszka z rodziną w społeczności 3HO. Od 25 lat Arjan praktykuje Kundalini Jogę, medytację i Humanologię oraz studiowała uzdrawianie bezpośrednio z Yogi Bhajanem.  Jej syn uczy się w Miri Piri Academy, w Indiach. Bardzo ciepło oceniła pobyt i kurs Białej Tantry w Londynie. Po wizycie w UK, Arjan pojedzie poprowadzić następny kurs Białej Tantry w Zachodniej Afryce gdzie zajmuje się promowaniem Kundalini Jogi.

W sobotę 27 stycznia spędziliśmy cały dzień praktykując medytacje z kursu #46, który jak powiedział Yogi Bhajan ”został stworzony dla sfrustrowanego człowieka”.  Medytacje trwały 31 i 62 minuty. W kursie wzięło udział około 500 osób z całego świata.

foto: Tradycyjnie przerwy to czas spotkań ze znajomymi nauczycielami, studentami i przyjaciółmi. Atmosfera wspólnej pracy i intensywnej praktyki medytacji naturalnie otwiera serca i roztapia uprzedzenia. W kursie Jogi Białej Tantry może wziąć udział każdy, niezależnie od tego czy zna i praktykuje Kundalini Jogę, czy nie. Joga Białej Tantry jest jak było powiedziane w tym roku ”najlepszą inwestycją” jaką można dla siebie podjąć.

foto: Spotkanie na przerwie – polscy nauczycielowie w Londynie. Od lewej: Karam Kaur, Adi Manpreet, Mandev Kaur i Hari Karam Singh.

 

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Happiness, Happiness, Almighty

Mandev Kaur i Hari Karam Singh, 27 stycznia 2018.