Kontakt/About

Sat Nam. Dziękuję za wizytę na mojej stronie i zapraszam do praktyki Kundalini Jogi.

Mam na imię Mandev Kaur i praktykuję Kundalini Jogę od 2007 roku. Swoje pierwsze kroki na ścieżce jogi stawiałam w Gdańsku, obecnie na stałe mieszkam i nauczam w Londynie. Swój kurs instruktorski ukończyłam w szkole Karam Kriya School, w Londynie i Portugalii. Jestem certyfikowanym nauczycielem Kundalini Jogi (KRI Level I), obecnie w trakcie szkolenia Level II.

Z zawodu jestem terapeutą odżywiania i naturopatą, a moją pasją są sporty wodne, trekking oraz pogłębianie nauki o jodze poprzez praktykę jogi klasycznej – Ashtanga Jogi.

Zapraszam Cię do kontaktu mejlowego: mandevkaurlondon@gmail.com lub kontakt przez Facebook messengera: LIWIA WYSZOMIRSKA (MANDEV)

Aktualizacja 03.12.22

NOWOŚĆ: POLSKA GRUPA PRAKTYKI KUNDALINI JOGI ONLINE NA FACEBOOKU

Sat Nam. Zapraszam do dołączenia do prywatnej grupy na facebooku ”Joga Zdrowia – Praktyka Kundalini Jogi”. Na tej grupie będę prowadziła krije i medytacje, które znajdziesz na tej stronie oraz nowe materiały w tym: krótkie medytacje dla zapracowanych, medytacje z mantrą, pranayamy dla układu nerwowego i oczywiście krije 🙂 Aby dołączyć do grupy kliknij poniżej:

JOGA ZDROWIA – PRAKTYKA KUNDALINI JOGI (kliknij)