Prosperity: Kurs Kundalini Jogi Online Wiosna 2022

Kurs Kundalini Jogi online na ZOOM – można zapisać się w dowolnym terminie – wszystkie zajęcia nagrywane!

Prosperity: Uwalnianie wewnętrznego potencjału

7 tygodni z praktykami na uwalnianie mentalnych i fizycznych blokad dla dobrego samopoczucia, przemiany i osobistego zwycięstwa.

Gobinde Mukande Udare Apare Hariang Kariang Nirname Akame

Serdecznie zapraszam Cię na nowy cykl zajęć Kundalini Jogi na ZOOM „Prosperity: Uwalnianie wewnętrznego potencjału”.

Zajęcia będą odbywały się co tydzień w Niedziele o g. 9.00 CET na ZOOM. Start 24.04.2022. Zajęcia będą nagrywane, a nagrania będą udostępniane dla wszystkich uczestników Kursu.

Terminy spotkań live: 24 kwietnia; 1,8,22,29 Maja; 5 i 12 Czerwca

W ramach Kursu przygotowałam dla Ciebie:

  • program kriji, medytacji i mantr Kundalini Jogi, które mocno pracują w rejonie oczyszczania podświadomości, regulowania energii czakr oraz wzmacniania Aury i Linii Łuku.
  • Po każdych zajęciach otrzymasz pdf kriji i medytacji z zajęć
  • Wszyscy uczestnicy dostaną zaproszenie do podjęcia 40-dniowego wyzwania Medytacji na czas kursu, która „zmieni Twoją psychikę, siłę intuicji i zdolność pojmowania”. Medytacja-wyzwanie będzie prowadzona na naszych pierwszych zajęciach (Niedziela 24.04.2022 i dostępna jako wideo)
  • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu z dodatkowymi materiałami, artykułami i muzyką Kundalini Jogi oraz możliwością wymiany i dzielenia się.

Czym jest Prosperity wg Kundalini Jogi?

Celem życia jest pomyślność…Bogactwo to co innego. Bogactwo nie gwarantuje pomyślności.

Każdy z nas ma swoją osobistą wizję czym jest Pomyślność.

Prosperity w rozumieniu Kundalini Jogi możemy tłumaczyć na wiele sposobów. Prosperity to:

  • Pomyślność – życiowa, materialna, emocjonalna, w relacjach, rodzinna, zawodowa, pomyślne wydarzenia i osoby na Twojej ścieżce życia, które wspomagają Twój rozwój
  • Obfitość – twój wewnętrzny potencjał jest przebudzony, wewnętrzne zasoby (emocjonalne, psychiczne, duchowe, intelektualne i materialne) są pełne i owocne, czujesz wewnętrzną równowagę i moc; naturalnie pojawia się w Tobie chęć dzielenia się, bo masz czym; nie działasz z pozycji braku
  • Wewnętrzna wolność – dzięki praktyce medytacji sukcesywnie usuwasz blokady w twojej podświadomości (wyuczone wzorce/socjalizacja/błędne założenia i przekonania), które uniemożliwiały naturalny przepływ energii w twoim ciele i umyśle. Mantry pomagają kreować nowe wzorce – rytm, w którym odnajdujesz nową przestrzeń.
  • Otwarte Serce i Umysł – otwarcie na przepływ życia, sposobności, wydarzeń; umiejętność współpracy i komunikacji z innymi; życie w harmonii ze sobą i otoczeniem
  • Przebudzona Intuicja – dzięki praktyce kriji (zestawów jogi) Twoje Czakry (Centra energetyczne) zostają zrównoważone, przebudzasz Szóstą Czakrę Ajnę, która daje Ci wzgląd w to co jest rzeczywiste, a co jest grą pozorów/grą umysłu. Czujesz się swobodnie w swoim życiu, świadomie kreujesz swoje życie i dzięki przebudzonej intuicji i podejmujesz lepsze wybory dla siebie i swojego otoczenia.

O mnie:

Nauczycielka, joginka oraz terapeutka odżywiania. Od 2007 roku zgłębiam techniki Kundalini Jogi. Jestem certyfikowanym Nauczycielem Kundalini Jogi i nauczam aktywnie od 5 lat w Londynie, UK oraz online. Duże doświadczenie w pracy z jogą pozwala dobrać mi dla Ciebie bezpieczne i efektywne praktyki. Prowadzę zajęcia grupowe, indywidualne oraz warsztaty z zakresu jogi, odżywiania i holistycznego stylu życia

INWESTYCJA: PEŁEN KURS (7 ZAJĘĆ LIVE + Nagrania): 300 zł  

Same nagrania: 250 ZŁ (udostępniane co tydzień od 24.04.22 do 12.06.2022 lub całość po 12.06.2022)

ZAPISY I PŁATNOŚĆ

Płatność jest dowodem zapisu na warsztat.

Zapraszam też w sprawie pytań na email: liwia.liwia@gmail.com

Płatność z na konto – w opisie wpisz „Kurs Prosperity” i prześlij e-mailem potwierdzenie przelewu lub printscreen

Liwia Wyszomirska

ING Bank

98 1050 1764 1000 0097 5043 0143  (nowy nr konta)

Płatność PayPal – w komentarzu wpisz „Kurs Prosperity” oraz swój adres email

www.paypal.me/mandevkaur

Więcej informacji: Liwia.liwia@gmail.com lub przez Messenger

Serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki Kundalini Jogi   www.jogazdrowia.pl