Medytacja 40 dniowa: Gyan Chakra Krija dla Prosperity [PDF]

Kurs Prosperity 2022: Medytacja 40 dniowa: Gyan Chakra Krija

Gyan Chakra Krija przyciąga obfitość i powodzenie, dlatego że otwiera serce. Szczególnie ruch rąk stymuluje promienność Linii Łuku, rozwija wspaniałą ochronę twojej aury, a także wzmacnia system nerwowy. Ta krija również reguluje Twoją siłę życiową tak, że możesz przechodzić przez trudne lub intensywne sytuacje z gracją i kreatywnością. Obfitość jest przyciągana jak magnes.

Jogi Bhajan opowiedział historię o Gyan Chakra Kriji i jaki miała ona wpływ na pewną społeczność w Indiach ok 2000 lat temu. Ówczesny nauczyciel, Rishi Anand, dzięki swej intuicji przewidział dramatyczna zmianę pogody, który wywoła klęskę żywieniową, która sprowadzi dużo trudności i śmierć na lokalna ludność. Tak więc, Rishi Anand polecił swoim studentom by praktykowali tę kriję codziennie przez 3 lata.

Po trzech latach, klęska rzeczywiście nawiedziła ziemię. Jednak wspaniała promienność tych mnichów przyciągnęła dużo sposobności i obfitości, ich spichlerze były pełne. Otworzyli darmową, otwartą kuchnię i wykarmili ludzi w potrzebie w czasie klęski.

Przez ponad 30 lat Jogi Bhajan opowiadał nadchodzących przemianach i wyzwaniach, których doświadczymy w czasach adaptacji i przechodzenia do Ery Wodnika. Kundalini Joga jest obfita w technologię jogiczną i jogiczny styl życia, który wspiera nas w zrównoważeniu ciała, umysłu i ducha.