AURA Zajęcia Kundalini Jogi w grudniu. Start 01.12.22

Oczyszczanie i Wzmacnianie Aury
Krije i medytacje Kundalini Jogi dla zdrowia ciała, umysłu i ducha
Witajcie. Zapraszam Was na ostanie w tym roku zajęcia Kundalini Jogi na Zoom. Praktyki na grudzień skupiają się wokół oczyszczania i porządkowania na poziomie ciała i umysłu. Jeżeli czujesz, że chcesz podomykać osobiste tematy na koniec roku, potrzebujesz zrzucić z siebie psychiczne ciężary lub po prostu poczuć się lepiej i bardziej promiennie w te najkrótsze dni roku – to zapraszam do wspólnej praktyki.

 
Cykl spotkań na ZOOM
Czwartki Grudzień LIVE: 1,8,15 i 22 (przesilenie zimowe zajęcia specjalne)
g. 18:00 CET
Zajęcia nagrywane i dostępne do odtworzenia na czas niekreślony
 
Koniec roku ro czas podsumowań, tego co nam służyło i tego co jest już nieaktualne. Wszystkie nasze doświadczenia, z tego roku, jak i z całego życia zapisują się w naszym polu magnetycznym. Ten cykl zajęć jest poświęcony podsumowaniu, oczyszczaniu i przygotowaniu nas na nowy cykl po Przesileniu Zimowym. Ostatnie zajęcia odbędą się w Przesilenie Zimowe (22.12.22) , będą one podsumowaniem całej naszej pracy w tym roku oraz dla uczestników czekają *specjalne zajęcia* z ceremonią intencji na 2023.
Aura to inaczej pole elektromagnetyczne, które otacza twoje ciało. Aura działa jako zbiornik twojej energii życiowej utrzymując twoją pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. W Kundalini Jodze Aura uznawana jest za Ósmą czakrę.
Silna aura przyciąga pozytywność i odpycha negatywność. Jest niczym tarcza, to pole ochronne, które sprawia że negatywne czynniki nie mogą łatwo przeniknąć do ciała fizycznego. Mówi się, że silna aura chroni nasze zdrowie, daje poczucie bezpieczeństwa, a także pozytywnie wpływa na nasze otoczenie. Nasza aura jest zasilana od wewnątrz, dlatego zarówno wydarzenia z zewnątrz jak i interpretacja naszego umysłu będą wpływać na naszą ‘’promienność” i siłę aury.
Czasem mówimy o słabej aurze. Pole magnetyczne może osłabnąć pod wpływem powtarzających się działań i przekonań na nasz temat, które nie służą nam. Wydarzenia, wspomnienia i myśli na nasz własny temat będą kształtować siłę naszej aury.
Na Aurze, zarówno jak i na ciele fizycznym, mocno odciskają się trudne przeżycia, konflikty, a także powielanie szkodliwych wzorców. Osłabiona aura skutkuje brakiem zaufania do siebie, poczuciem zagubienia, ciało staje się podatne na choroby.
Dlatego zapraszam Cię na cykl spotkań dedykowanym oczyszczaniu i wzmacnianiu Aury abyśmy mogli wejść w nowy rok z poczuciem lekkości, otwartości oraz zaufania do siebie.
Zajęcia Kundalini Jogi będą nagrywane, jeżeli nie możesz dołączyć live, link do zajęć dostaniesz od razu po transmisji live.
Dla uczestników powstanie osobna zamknięta grupa na facebooku do interakcji oraz Q&A.
O mnie:
Nauczycielka, joginka oraz terapeutka odżywiania. Od 2007 roku zgłębiam techniki Kundalini Jogi. Jestem certyfikowanym Nauczycielem Kundalini Jogi i nauczam aktywnie od 5 lat w Londynie, UK oraz online. W ostatnich dwóch latach poszerzyłam swoje kwalifikacje o nauczenie Ashtanga Jogi, Anatomii oraz Filozofii Jogi. Duże doświadczenie w pracy z jogą pozwala dobrać mi dla Ciebie bezpieczne i efektywne praktyki. Prowadzę zajęcia grupowe, indywidualne oraz warsztaty z zakresu jogi, odżywiania i holistycznego stylu życia
 
INWESTYCJA: PEŁEN KURS (4 ZAJĘĆ LIVE + Nagrania): 170 zł   – dla uczesników poprzednich edycji zajęć rabat 20zł (cena końcowa 150zł)
 
ZAPISY I PŁATNOŚĆ
Płatność jest dowodem zapisu na warsztat.
Zapraszam też w sprawie pytań na email: liwia.liwia@gmail.com
 
Płatność z na konto – w opisie wpisz „Aura” i prześlij e-mailem potwierdzenie przelewu lub printscreen
 
Liwia Wyszomirska
ING Bank
98 1050 1764 1000 0097 5043 0143  (nowy nr konta)
Płatność PayPal – w komentarzu wpisz „Aura” oraz swój adres email
www.paypal.me/mandevkaur
 
Więcej informacji: Liwia.liwia@gmail.com lub przez Messenger