Medytacja dla Prosperity: Har Har Har Har Gobinde

Jest to pieśń pomyślności. Jest to schemat manifestowania (urzeczywistniania) pieniędzy.  Ta mantra skupia umysł na pomyślności i mocy. Zawiera 8 aspektów jaźni. Har jest źródłową mocą Tworzenia. Cztery powtórzenia Har dają moc dla wszystkich aspektów i dają moc przełamania barier przeszłości. Ta mantra przekształca strach w zarządzanie własną energią, dzięki aktywowaniu rezerw energii z Punktu Pępka. Mantra ta przywołuje wewnętrzne przewodnictwo i podtrzymywanie; wszystkie moce będą służyć twojej sprawie.

Medytacja by urzeczywistnić pieniądze

(Meditation to manifest money, 23/09/1997)

Życie jest niczym, jak Uważnością. Możesz być jedynie uważny, jeżeli jesteś mądry i zdyscyplinowany.

Har Har Har Har Gobinday

Har Har Har Har Mukunday

Har Har Har Har Udaaray

Har Har Har Har Apaaray

Har Har Har Har Hariang

Har Har Har Har Kariang

Har Har Har Har Nirnaamay

Har Har Har Har Akaamay

Mudra: Usiądź z prostym kręgosłupem, przyciągnij podbródek i podnieś lekko mostek. Zegnij ręce w łokciach i ułóż dłonie na wysokości przepony, dłonie płasko i zwrócone do góry. Skrzyżuj jedynie rejon palców dłoni, prawa dłoń u góry, lewa pod prawą. Kciuki będą odchylone od reszty dłoni i zwrócone prosto do przodu. Upewnij się, że kciuki nie są naciągnięte do tyłu, lub na prawo czy lewo, ale są skierowane dokładnie prosto.

Nagranie: “Har Har Har Har Gobinday…”, wykonanie Nirinjan Kaur. Śpiewaj na głos z Punktu Pępka.

Oczy: Zamknięte.

Time: 23-1/2 minuty.

By zakończyć: Usiądź w ciszy i pozostań bez-myśli przez 40 sekund. Następnie weź wdech, połóż dłonie płasko na sercu i ściśnij całe ciało, usuwając całą chorobę i niemoc. Utrzymaj przez 17 sekund. Wydech. Powtórz jeszcze dwa razy (w sumie 3 powtórzenia ze wstrzymanym wdechem). Następnie zrelaksuj się.  

Znaczenie: (8 aspektów Jaźni lub Najwyższej Świadomości)

Gobinday – Podtrzumujący, Mukunday – Wyzwalający, Udaaray – Oświecający, Apaaray – Nieskończony, Hariang – Niszczący, Kariang – Tworzący, Nirnaamay – Bez-Imienia, Akaamay – Bez-Pragnienia