Sadhana Guidelines: podstawowe narzędzie dla studenta i nauczyciela Kundalini Jogi

„Czym jest Sadhana? Jest osobistą samodyscypliną by doświadczyć i zrealizować swoją Jaźń, mistrzowsko opanować swój umysł, i zmiękczyć dominację ego nad naszymi nawykami, emocjami i myślami.” – Gurucharan Singh Khalsa, dyrektor Kundalini Research Institute (KRI)

„Kundalini Yoga Sadhana Guidelines to podstawowe narzędzie dla studenta i nauczyciela Kundalini Jogi” – czytamy we wstępnie do drugiej edycji jednej z najważniejszych książek o Kundalini Jodze, wydanej pierwszy raz w 1972 roku przez Yogi Bhajana i Gurucharan Singh Khalsę, dyrektora szkoleń KRI.

Rozpoczęliśmy tłumaczenie Sadhany Guidelines na j. polski. W tym dziale będziemy po kolei zamieszczać fragmenty książki oraz przetłumaczone przez nas krije.

Jeżeli wydrukujesz i korzystasz z tłumaczenia, zachęcamy do złożenia dobrowolnej opłaty na rzecz KRI – Kundalini Research Institute – zajmującej się wydawaniem książek o Kundalini Jodze, w tym Sadhana Guidelines. Wpłacone pieniądze wspierają elektroniczną bibliotekę zasobów Kundalini Jogi, która jest udostępniania bezpłatnie (www.libraryofteachings.org). Tutaj możesz wpłacić dobrowolną kwotę: http://kundaliniresearchinstitute.org/

Tłumaczenia:

Sadhana Guidelines_1_15

Sadhana Guidelines 1_21

Medytacja

Dotychczas przetłumaczone:

Pranayam series 1

Pranajama dla oczyszczenia

Krija dla zwyciężania nad snem

Krija na Pępek Nerwy i Dolny Kręgosłup

Krija dla tolerancji

Krija: Oczyszczanie Jaźni

Krija na dolny kręgosłup i wydalanie

Krija: Transforamacja Energii Seksualnej

Sanjeevanee Kriya

Spektrum innych form Sadhany – Raaaga Sadhaba

ostatnia aktualizacja: 25.11.2017