Nowe krije na stronie, aktualizacja: grudzień 22'

Wszystkie krije znadziecie w zakładce KRIJE 2023. Poniżej zamiszczam nowe krije z moim krótką rekomendacją, które dodałam na stronę w grudniu 2022:

”Krija przebudzenie do 10 ciał” – jest to jedna z najlepszych kriji jaką znam. Całkowity klasyk Kundalini Jogi. Krija, która w systematyczny sposób przebudza energię wszystkich naszych ”warstw” tj 10 ciał. Ta krija przygotowuje ciało do pracy z głębszą medytacją taką jak Laya Yoga, którą też znajdziecie w pliku. Tradycyjnie zaleca się praktykować te 2 praktyki razem. Polecam tę kriję dla początkujących i zawsze wtedy, kiedy chcesz przygotować ciało do dłuższej medytacji. Ćwiczenia można wykonywać od 1 do 3 minut.

”Krija Zielonej Energii” to energetyzujący zestaw, który pracuje z Czakrą Serca oraz przebudzeniem energii kundalini. Piękna praktyka do 40 dniowego wyzwania. Łączy wiele dobrych asan, mantr oraz 11 mintową medytację, czyniąc ten zestaw pełną, całkowitą praktyką.

Powyżej 2 mocne praktyki, które były moją rekomendacją podczas kursu ”VISHUDHA. Piąta Czakra”. ”Krija by stać się krystalicznie klarownym” to zaawansowana krija, dla osób które mają już ugruntowaną, stałą praktykę Kundalini Jogi.