Ganpati Krija: Medytacja dla Pomyślności

lord-ganesh-bhagvan-hd-wallpapers
Medytacja Ganpati Krija

Ta piękna i pełna mocy medytacja zawiera historię w swej nazwie. Starożytnym symbolem dla tej medytacji jest hinduski bóg Wiedzy i Szczęścia, Ganesza. Inne imię Ganeszy to Gunpati.

Ganesza był przedstawiany jako okrągły mężczyzna z głową słonia. To wielkie ciało jechało na szczurze, przekazując przesłanie, że nawet niemożliwe może być dokonane wraz z praktyką tej medytacji. Szczur reprezentuje właściwość penetracji. Szczur może dostać się prawie wszędzie. Tak więc Ganesza może wiedzieć wszystko i może przejść przez każdą blokadę. Mądrość i mądre wybory gwarantują tobie szczęście w życiu. Zadaniem tej medytacji jest by usunąć blokady z twojej własnej karmy. Każdy z nas ma trzy obszary w życiu do podbicia:
Przeszłość, która jest zapisana w naszych samskarach, i która przywołuje wyzwania i błogosławieństwa losu jest równoważona przez te dźwięki;
Teraźniejszość, która musi być mistrzowsko opanowana przez karma jogę, praktykę działania w integracji w danym momencie;
Przyszłość, która jest zapisana w eterze, i która gdy jest najbardziej spełniona jest nazywana dharmą.

Ta krija pozwala tobie odpuścić przywiązania do umysłu i do wpływu przeszłych działań tak, że możesz żyć spełnionym życiem i doskonałą przyszłością.

Cała medytacja z opisem i komentarzem do pobrania:

Medytacja Ganpati Krija