Globalna Medytacja 15-26 sierpnia: Guru Ram Das Mantra

hsybrdpcabin

26 sierpnia 1929 urodził się Yogi Bhajan.

Globalna społeczność Kundalini Jogi co roku świętuje urodziny pierwszego nauczyciela Kundalini Jogi na Zachodzie od 15-26 sierpnia. W tym czasie będziemy czantowali osobistą mantrę Yogi Bhajana – Guru Ram Das Mantrę.

Artykuł: Yogi Bhajan opowiada swoją historię związku z Guru Ram Das

Zapraszamy do włączenia się w to wydarzenie niezależnie od miejsca pobytu.

Dołącz do wspólnej medytacji na zajęciach z Joga Zdrowia 

15-25 sierpnia Globalna medytacja z Guru Ram Das Mantrą: Przez kolejne 11 dni codziennie będziemy wykonywali 31-minutową medytację z mantrą Guru Guru Wahe Guru Guru Ram Das Guru. Rozpoczynamy w sobotę 15 sierpnia na zajęciach Kundalini Jogi w Jelitkowie. Na zajęciach w w Jelitkowie i we Wrzeszczu będziemy praktykowali tę mantrę razem z uczestnikami zajęć. Codziennie możesz również dołączyć do wspólnej praktyki w Oliwie.

W tym roku będziemy pracowali z nagraniem autorstwa Satkirin Kaur Khalsa. Utwór do osobistej praktyki możesz posłuchać i  zakupić z tej strony.

Guru Ram Das

26 sierpnia: Specjalna Sadhna – poranna praktyka

3:00  Guru Ram Das Mantra 31 minut

3.30 Japji

4.00  Długie Ek Ong Kar 2,5h

6:30 Zakończenie Sadhny

Yogi Tea

Na Sadhnę w Oliwie zapraszamy studentów, nauczycieli i praktykujących Kundalini Jogę. Prosimy o wcześniejszy kontakt.

10:00 rano – Globalna synchronizacja zgodnie z czasem pacyficznym USA, łączymy się z całą społecznością Kundalini Jogi 3HO czantując Guru Ram Das Mantrę przez 11 minut.

17.00 Zapraszamy na zajęcia do Joga Park (Gdańsk Wrzeszcz). Te zajęcia będą okazją do wspólnej praktyki z okazji urodzin Yogi Bhajana. W programie zajęć: Krija, Relaks z Gongiem oraz Medytacja z Guru Ram Das Mantrą.

Przez te 12 dni będziemy zamieszczali na facebooku: Kundalini Joga Gdańsk ciekawostki z życia Yogi Bhajana, materiały na temat Guru Ram Das i materiały pomocnicze do osobistej praktyki mantry.

 Materiały:

Guru Ram Das Mantra

Historia Yogi Bhajana

3HO i urodziny Yogi Bhajana