Krija: Koordynacja Ciała, Umysłu i Duszy

Chattre_Chakrre_Vartee

Zapraszamy do praktyki kriji „Koordynacja Ciała, Umysłu i Duszy”.

Komentarz do kriji:
Dorastanie, tak jak narodziny, jest zarządzane przez natarczywą siłę dążącą do wewnętrznego rozwoju. Na poziomie komórkowym, doświadczamy pędu by stać się całkowicie zdolnym, pełnym dorosłym człowiekiem, i jesteśmy skonfrontowani z nowym poczuciem siebie. Poprzez używanie mantr Jaap Sahib, ta krija podnosi naszą energię poprzez czakry do miejsca nieustraszoności i subtelności. W wieku dojrzewania, intensywność wschodzących uczuć może porwać całą energię z jednej czakry by uczynić  jedno pasjonujące działanie. Ten zestaw porusza energię, uczucia i zmysły i tworzy zintegrowany przepływ przez całe ciało.
Łączy dojrzewającą osobę z większym przepływem energii życiowej i otwiera serce dla autentyczności i zdolności by po prostu być z innymi.

Do tej kriji będziesz potrzebował zakupić nagrania w klasycznym wykonaniu indyjskim: Jaap Sahib i Chattre Chakre Vartee. Rekomendacje nagrań znajdziesz w opisie kriji.

Krija kończy się 6-minutową mantrą Chakre Chattre Vartee – tekst wraz z tłumaczeniem na j. polskizamieszczamy w załącznikach.

Krija Koordynacja Ciała, Umysłu i Duszy z komentarzem

Chattre Chakrre Vartee