Aktualizacja: Nowy grafik zajęć od 3 lipca

Kundalini Joga – Joga pod Słońcem (grafik ważny od 3 lipca 2017)

Szkoła Kundalini Jogi „Joga Zdrowia” zaprasza na zajęcia Kundalini Jogi w nadmorskiej aurze Jelitkowa. W sezonie letnim przy dobrej pogodzie zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, w ogrodach Marina Wellness Center. W razie nie pogody mamy do dyspozycji salę do jogi. Zapraszamy do wspólnej praktyki:

WTORKI 18.00
SOBOTY 11.00

Miejsce: Marina Wellness Center (poziom -1 w Hotelu Novotel), ul. Jelitkowska 20, Gdańsk Jelitkowo

Zajęcia prowadzi Hari Karam Singh, certyfikowany instruktor Kundalini Jogi wg Yogi Bhajana (KRI)

Na zajęcia weź ze sobą:
– wodę do picia
– długie spodnie i bluzę z długim rękawem

Techniki Kundalini Jogi regulują przepływ prany (siły życiowej) w organizmie, regulują wydzielanie hormonów przez gruczoły dokrewne, poszerzają spektrum percepcji, dotleniają mózg i układ nerwowy tak, że możemy działać efektywnie i z gracją, nawet pod wpływem stresu i emocji. Cały trening poświęcony jest przekształceniu wzorców reakcji tak, że w naszym codziennym życiu zaczynamy korzystać z owoców praktyki jogi.

Poprzez asany, krije (dynamiczne zestawy ćwiczeń), pranajamy oraz bogactwo mantr, Kundalini Joga daje doświadczenie oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie zarówno fizyczne, jak i duchowe.

Formuła Kundalini Jogi jaką prezentujemy na zajęciach jest formą opracowaną przez Yogi Bhajana, mistrza Kundalini Jogi i Hatha Jogi, który stworzył praktyczny system rozwoju dla osoby zaangażowanej w życie społeczne: rodzinę, pracę, dom czy realizację swoich pasji, umożliwiając pełny rozwój osobisty i duchowy będący w równowadze z indywidualną drogą życia praktykującego.

Kundalini Jogę pośród innych odmian jogi charakteryzuje głęboki wymiar przemian jaki niesie za sobą regularna praktyka – przemianę na wszystkich poziomach życia.

___________________
Więcej informacji:
www.jogazdrowia.pl
joga.gdansk@gmail.com
tel. 507 09 09 84

 

*na zdjęciu uczestnicy zajęć Joga pod Słońcem, 2016r.