Warsztaty: Sadhna 18-20 marca

YB Santa Fe
Możemy w geście dobrej wiary spotykać się, odnosić się do siebie i być przyjaciółmi dla siebie. To jest nadejście wiosny. Tak jak wiosna rozkwita, tak samo rozwitają nasze relacje, braterstwo, nasza miłość i nasze uczucia dla ludzkich istot  z powodu naszej ludzkiej gracji.
Jest to czas by się modlić, jest to czas by robić Sadhnę, jest to czas by być i budować podstawę naszej czystości i błogosławieństw, dlatego musimy wzrastać.
To jest czas kiedy musimy robić rzeczy, które podnoszą naszego ducha.
         – Yogi Bhajan, 18 marca 1980r

Zapraszamy na 3-dniowe intensywne warsztaty Kundalini Jogi  18-20 marca na Kaszubach

Temat warsztatów: Sadhna
Sadhna oznacza osobistą praktykę. Każda tradycja duchowa ma swoją Sadhnę, czas osobistego wglądu w siebie poprzez praktykę jogi, kontemplacji lub medytacji.
W tradycji Kundalini Jogi kiedy mówimy o Sadhnie, odnosimy się do klasycznej porannej praktyki jogi. Sadhna jest podstawową praktyką studenta Kundalini Jogi, pozwala przekształcać wzorce umysłu i oczyszczać podświadomość. Sadhna jest osobistym procesem rozwoju, jednak Yogi Bhajan zalecał by robić ją wspólnie z innymi praktykującymi, by kształtować świadomość zbiorową, która podnosi wszystkich niezależnie od stopnia zaawansowania.
Na warsztatach będziemy doświadczali Sadhny. Poznamy klasyczny model Sadhny Kundalini Jogi  oraz będziemy omawiać jak wprowadzić Sadhnę we współczesny tryb życia.

Program warsztatów
Czas warsztatów poświęcimy poznawaniu pełnego spektrum jogicznego stylu życia.
W programie: poranna Sadhna, treningi Kundalini Jogi, Medytacje, Wykłady (wideo) Yogi Bhajana, Gong, Ishnan oraz jogiczne odżywianie.

Konieczne wyposażenie

Zabierz śpiwór, koc, ciepłą bluzę z długimi rękawami i kapturem, są bardzo chłodne dni i poranki.

Odżywianie Jogina
Warsztaty będą również praktyką jogicznego stylu życia, którego centralnym punktem jest odżywianie. Posiłki wegańsko-witariańskie będziemy przygotowywali wspólnie z lokalnych, sezonowych produktów bio.

Miejsce warsztatów
Ośrodek w miejscowości Zawory k. Chmielna (45 min. samochodem z Trójmiasta) położony nad samym jeziorem w Kaszubkim Parku Krajobrazowym. Sala Treningowa z kominkiem.
Zakwaterowanie w kwaterach kilkuosobowych.
Adres ośrodka: Zawory 17
Dojazd
Żukowo-Kartuzy-Garcz-Chmielno-Chmielonko-Zawory-Zawory nr 17

zawory-lot

Organizator warsztatów
Szkoła Kundalini Jogi “Joga Zdrowia”
www.jogazdrowia.pl

Warsztaty prowadzi
Hari Karam Singh
Koszt warsztatów
W koszty wliczone są: 2 noclegi, odżywianie, program jogi
160 zł

Zapisy
joga.gdansk@gmail.com

Kontakt i więcej informacji
joga.gdansk@gmail.com
tel. 507 09 09 84

Ulotka PDF Sadhna & Japji Marzec 2016