KRI – 350 kursów nauczycielskich każdego roku

We are KRI – Jesteśmy KRI

Fragment artykułu z newslettera KRI, maj 2017

  • Każdego roku odbywa się ponad 350 kursów nauczycielskich w 52 krajach, nauczanych w 26 językach i z każdym rokiem ta liczba zwiększa się
  • Blisko 3500 nowych nauczycieli zostaje certyfikowanych każdego roku na całym świecie
  • Ponad 700 trenerów naucza na całym globie
  • Około 160 z nich to Lead trenerzy
  • Nieustannie zwiększa się ilość nauczycieli przystępujących do Akademii jako Praktykant (pierwszy stopień Akademii), by stać się trenerami.

KRI to zespół 18 osób, którzy dzielą jedną przestrzeń do pracy. Mała 3 osobowa grupa zajmuje się 700 trenerami i ich wszystkimi zapytaniami na poziomie Intern, Associate, Professional, i Lead trenera; zajmuje się wszystkimi dokumentami, wywiadami, i przechowywaniem akt. Załoga zajmuje się również Bibioteką Nauk (Library of Teachings), wydarzeniami, tłumaczeniami materiałów na wszystkie języki, marketingiem i sprzadażą książek KRI… nie wspominając o przeglądzie książek do zatwierdzenia przez KRI.

KRI jest organizacją non-profit; nie zarabia pieniędzy, służy naukom.

KRI – Kundalini Research Institute działa od 1971 roku. Zajmuje się m.in. wydawnictwem i archiwizacją nauk Yogi Bhajana, organizuje szkolenia i kursy nauczycielskie Level 1, 2 i 3 oraz certyfikuje nauczycieli Kundalini Jogi. Stoi na straży czystości nauk Kundalini Jogi.

Adres strony: www.kriteachings.org

 

.