Kurs: Wprowadzenie do Kundalini Jogi, start: 6 kwietnia w Emfit Studio


KUNDALINI JOGA W STUDIO FITNESS EMFIT
al.Rzeczypospolitej 11 A
80-369 Gdańsk Przymorze

Kurs wprowadzający do Kundalini Jogi według Yogi Bhajana od 6 kwietnia 2017.
Kontakt: joga.gdansk@gmail.com

06.04.2017: Pranayama

Pranayama ( prana – siła witalna, siła życiowa; ayam – powiększanie). Na zajęciach poznasz podstawowe techniki oddechu stosowane w Kundalini Jodze i nauczysz się jak możesz je stosować w codziennym życiu. Oddech reguluje funkcje ukladu nerwowego. Dzięki technikom pranayamy nauczysz się jak łatwo możesz wpływać na swoje emocje i stres. Zajęcia dla wszystkich grup zaawansowania.

————————————————————————————————-

Technologia Kundalini Jogi wzmacnia aspekty fizyczne, psychiczne i duchowe. Jest technologią stworzoną dla współczesnych, dynamicznych czasów, w oparciu o ponadczasowe przekazy jogi.
Na każdych zajęciach praktykujemy asany, krije (zestawy ćwiczeń), pranajamy, mantry i medytacje by doświadczać naszej Wyższej Jaźni. Na zajęciach uczymy się również sztuki relaksacji przy dźwiękach mis i gongu. Regularna praktyka promuje zdrowe wzorce działania, rozwija intuicję, wrażliwość i doświadczenie bezosobowej miłości.
Zajęcia dla wszystkich grup zaawansowania.

Zajęcia prowadzi: Hari Karam Singh
Hari Karam rozpoczął praktykę Kundalini Jogi w 2008 roku , od 2010 jest aktywnym nauczycielem Kundalini Jogi. Specjalizuje się w tamacie Sadhany, osobistej praktyki. Inicjator projektu jogazdrowia.pl – strony dla studentów i nauczycieli Kundalini Jogi. Prywatnie menadżer pracowni reklamy, nurek, praktyk i promotor zdrowego stylu życia. Obecnie w trakcie szkoleń II Stopnia Kursu Nauczycielskiego.
Cennik zajęć Kundalini Jogi w Emfit Studio
1 zajęcia – 25zł, studenci* – 10zł
Karnet 5 zajęć, ważny 2-mce od zakupu – 100zł; karnet studencki* 50zł

*za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej