Już Wiosna – Nowy Program Jogi Zdrowia

Pierwszy Kwiat

Witajcie Wiosną

Przeszliśmy przez niezywkły czas równonocy, nowiu i zaćmienia Słońca – wszystkie zjawiska miały miejsce 20 marca 2015 roku.

Teraz wchodzimy w sferę światła – dni będą coraz dłuższe, cieplejsze i przepełnione energię witalności.

Na Wiosnę Joga Zdrowia przygotowała nowy program spotkań – Spotkania z Shabd Guru spotknia z niezwykłymi mantrami z tradycji Kundalini Jogi.

Shabd Guru – Dźwięk jako Nauczyciel

“Shabd” jest strumieniem dźwięku lub wibracją rozpuszczającą ego. “Guru” znaczy nauczyciel, który was przekształca.

Najprostrzym znaczeniem Shabd Guru jest pewien specjalny dźwięk, który jest nauczycielem. Sabd Guru to technologia kwantowa dźwięku, która poprzez moc NAAD (wibracyjna harmonia) bezpośrednio zmienia naszą świadomość. Shabd Guru jest uznawane za ten szczególny strumień dźwięku, który jest Nauczycielem, gdyż usuwa on ograniczenia i zniekształcenia ego.

Przycztaj artykuł: Technologia Shabd Guru

Forma Spotkań

Cykl spotkań będzie specjalną formą zajęć Kundalini Jogi, gdzie centralnym punktem będzie praktyka i analiza mantry lub shabdu (pieśni). Każde zajęcia będą składały się z krótkiej kriji przygotowującej ciało do praktyki Naad Jogi (Joga Dźwięku), po czym przejdziemy do pracy z shabdem.

Wybór shabdów będzie wyjątkowy – skupimy się na dziełach mistrzów shabd, których nie usłyszeliście jeszcze na zajęciach Kundalini Jogi. Są to wyjątkowe utwory o wielkiej mocy oddziaływania na wszystkie aspekty życia.

Uczestnicy spotkania dostaną opracowanie i hisotrię shabdu, który mogą włączyć do swojej osobistej praktyki duchowej.

Kto może uczestniczyć

Zapraszamy studentów Kundalini Jogi, Nauczycieli oraz wszystkie osoby, które chciałyby doświadzyć otwierającej na własną subtelność energii shabd guru.

termin spotkania: już wkrótce

Tematem pierwszego spotaknia będzie: SIRI GURU GRANTH SAHIB – wielkie źródło shabdów i mantr w Kundalini Jodze oraz wprowadzenie do JAPJI – Pieśni Duszy – pierwszej praktyki porannej Sadhny.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy: joga.gdansk@gmail.com, tel. 503 074 965